Najlepsze aplikacje - medytacja roku

ITunes to najprostszy sposób na organizowanie i dodawanie do kolekcji multimediów cyfrowych.

Wanderlust skupia niezwykłą grupę instruktorów jogi i medytacji (w tym Emily Fletcher z Ziva), muzyków, mówców, artystów i szefów kuchni, którzy wyruszają na wypoczynek na Stratton Mountain, nostal w słynnych Górach Zielonych Vermont. Ciesz wielopoziomową sesję jogi i medytacji, żywność organiczną, muzykę pompującą serca, inspirujące wykłady i warsztaty, oraz działania na zewnątrz.

Medytacje są doskonałe. Bardzo lubię książkę. Przygotowuję się do podążania za tym programem. Na pewno chcesz, aby było iphone ap, aby uzyskać dostęp do tych medytacji. Kiedy znalazłem się kilka minut sam, zamiast robić miliony innych rzeczy, chciałbym móc medytować, aby upaść na głęboki spokój. Naprawdę dziękuję wszystkim za bardzo użyteczną i niezbyt mocną książkę i bezpłatne medytacje. Wspaniałe, wspaniałe.

Główną przeszkodą jest nasz umysł najwyższa jednostka energii w naszym mózgu jest tak dynamiczna i delikatna, że ​​osiąga nieznane, niezauważalne wymiary w rozdzielonych sekundach i wraca do obecnego tak szybko. Tutaj ważne jest, aby zauważyć, że pewien poziom materialistycznego szczęścia tylko doprowadzi do wewnętrznego szczęścia. Poszukiwanie duszy będzie prowadzone tylko wtedy, gdy szukanie żołądka polega na tym, że kiedy nasz umysł jest zajęto się istotnymi priorytetami życia, nie możemy wejść w to, gdy szukamy boga, ale dla pewnego rozwiązania coś, co nazwaliśmy jako wspaniały komputer nazywany umysłem, jest zawsze zajęty poszukiwaniem , Analizując, rozumując, walcząc, dyskutując z samym sobą dzieląc na dwa i walcząc o zdobycie tej cennej chwili spokoju, jest powodem, dla którego poszukiwana jest Medytacja.


Mówiąc o neuronaukowości, dwa miesiące temu opublikowano naukowe badanie dotyczące ewentualnej świadomości jako nowego stanu materii. Oczywiście, mówienie o świadomości w terminologii naukowej jest naprawdę złożone, ponieważ zawiera metodę naukową, którą możemy eksperymentować z możliwymi do zaobserwowania i wymiernymi rzeczami w kategoriach matematycznych, a świadomość konsekwentnie wymyka się wszelkim wysiłkom zmierzonym do zmierzenia. I dobrze, zobaczyć naukowca mówić o nauce świadomości "może kosztować go wszystkie wiarygodność, na całe życie. Jest to jednak kwestia, która nigdy nie odejdzie od rozmów i że nie możemy tego obiektywnie ocenić, to tam mamy uczucia i życie "(jaka jest dusza"), coś, co czyni nas ludźmi. To coś, co nazywamy świadomością. Przynajmniej to imię dało się zrozumieć.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowe mandale jako kolorowanki do wydruku

Tybetańska uzdrowiciel: mandala