Darmowe mandale jako kolorowanki do wydruku

Weź głęboki oddech i zrelaksuj się z tymi swobodnymi kolorami mandali tylko dla dorosłych. Za kilka minut będziesz miał mandale wszystkie wydrukowane i gotowe do zabarwienia.

Alex Myles jest wykwalifikowaną nauczycielką medytacji jogi i tybetańskiego, mistrzem Reiki, trenerem duchowym, a także autorem An Empath, nowo wydanej książki, która wyjaśnia różne aspekty istniejącego jako osoby bardzo wrażliwej, aby uzyskać więcej informacji zobacz Książka koncentruje się na zarządzaniu emocjami , Energii i związków, w szczególności toksycznych, które wciągają wiele empat. Jej największą miłością są książki, poezja, pisanie i filozofia. Jest ciekawym, dociekliwym, głębokim myśleniem, intensywnym uczuciem, inną, intuicyjną istotą, która żyje pod znakami, synchronizacją i serdecznością. Inspirowany i pod wpływem Carl Jung, Nikola Tesli, Anaïs Nin i Paulo Coelho, ma głęboki tęsknotę za odkryciem wielu odpowiedzi, które wydają się być ukryte lub zapomniane w dzisiejszym świecie. Aby kupić książkę Alexa Empath kliknij tutaj lub kliknij tutaj, aby połączyć się z nią na Facebooku lub kliknąć tutaj, aby dołączyć do grupy Alexa w Facebooku, aby uzyskać empatię i wysoce wrażliwych ludzi, aby się połączyć.

Jedną z metod zrozumienia tej prawdy było zrozumienie jej wizualnie i symbolicznie; W tym celu japońscy ezoterycy buddystów importowali mandale (w japońskim, mandara) lub koło, aby wyrazić symbolicznie porządek wszechświata związany z kosmicznym Buddą. Ponieważ Budda zajmował dwa oddzielne królestwa, formą mandali, którą przywoływali ezoteryczne księżnice, była Mandala z Dwóch Światów, czyli Ryoukai Mandara (Ryo = dwa, kai = świat, mandara = mandala). Po wschodniej stronie świątyni zostanie umieszczony Diamentowy Świat (Kongoukai w języku japońskim, Vajradhatu w sanskrycie), który reprezentował świat transcendentalnego Buddy. Nazywał się światem diamentowym, ponieważ zawierał statyczną, krystalicznie czystą i adamantyczną prawdę wszechświata. W świecie diamentowym, kosmiczny Budda (DAINICHI NYORAI w języku japońskim), siedzi w centrum zespołów buddów rozmieszczonych w trzech na trzech kwadratowych.

Kiedy uczyłem Special Ed dla uczniów szkół średnich, używałem piasku i nici do tworzenia mandali. Projekt był bardzo terapeutyczny, zapewniając równowagę studentom. Nie zdając sobie z tego sprawy, mogli twórczo pracować z obu stron mózgu. Zastosowanie prawidłowego / lewego funkcjonowania mózgu jest podobne do chodzenia labiryntu.

W wielu tradycjach, w których używa się mandali, istnieją różne obrzędy, w których praktykujący, przynajmniej metaforycznie, nawiązuje dialog z symbolem lub bóstwem na czole mandali, poruszając się stopniowo z zewnątrz na środek. Kiedyś w centrum, lekarz łączy się z centralnym symbolem lub bóstwem, a on jest w stanie dostrzec wszystkie przejawy jako część jednej całości i zbliża się do celu oświecenia lub doskonałego zrozumienia.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Najlepsze aplikacje - medytacja roku

Tybetańska uzdrowiciel: mandala